Zasedání rady prevence 31.3. 2011

7. 4. 2011

SDH Vlastějovice byl osloven panem A. Vávrou (Náměstek starosty OSH Kutná Hora), aby zastupoval v Radě prevence. Tato Rada by měla podávat informace a zprávy veřejnosti, a tím z určité části zabránit možným nebezpečím a požárům. Po dohodě s několika členy SDH Vlastějovice se do Rady prevence přihlásil Milan Svoboda.

Dne 31.3. 2011 proběhlo setkání Rady prevence na OSH v Kutné Hoře. Schůze se zúčastnilo dalších 6 sborů. Nejdůležitějším bodem jednání bylo "všeobecné pálení". V nejbližší době bude připraven materiál, který poputuje na všechny SDH a Obecní úřady.

Níže uvádíme Zápis ze zasedání Rady prevence.

Z á p i s

ze zasedání Rady prevence při OSH Kutná Hora, konané dne 31.3.2011

Přítomni: Jaroslav Dušek – starosta OSH Kutná Hora, Alexandr Vávra – nám.starosty OSH Kutná Hora, Lukáš Bekov, Brunclík Štěpán, Rychecký Pavel, Svoboda Milan, Šťastný Jindřich,Veselý David, Vyleta Pavel.

Rada se sešla na ustavujícím zasedání, které zahájil p.Vávra, který ve spolupráci se starostou OSH p. Duškem seznámil přítomné se základními úkoly, kterými se rada prevence ve své činnosti musí zabývat..

Rada prevence přijala tyto úkoly:

1)    Zpracovat základní informaci pro SDH ve vztahu k zajištění požární bezpečnosti při pořádání akce „Pálení čarodějnic“. Návrh materiálu zpracuje p.Brunclík v časovém termínu, tak, aby bylo možno seznámit s touto informací přítomné na setkání představitelů, které se koná dne 20.dubna 2011.

2)    Zahájit jednání s HZS okresu Kutná Hora odborem prevence o rozsahu možné spolupráce. Jednání zajistí: p.Veselý a Vávra. Výsledek jednání předloží příštímu zasedání rady prevence.

3)    Zahájit jednání se zástupcem Hasičské pojišťovny ohledně pojištění akcí pořádaných jednotlivými SDH na okrese Kutná Hora.

Jednání zajistí: p. Vávra – termín do příštího zasedání rady prevence.

4)    Byl zpracováná kontaktní adresář všech členů rady prevence:

Bekov Lukáš - SDH Chmeliště; tel.605 946 805;  bekov @seznam.cz

Brunclík Štěpán- SDH Záboří n.L. tel.732 272 003; stebrun@centrum.cz

Rychecký Pavel - SDH Močovice; tel.327377104

Svoboda Milan - SDH Vlastějovice; tel.721 902 551; milasvo@seznam.cz

Šťastný Jindřich - SDH Nesměřice; tel.732 768 951; jindra.nsw@seznam.cz

Veselý David - SDH Dolní Bučice; tel.608 400 179; olcatrejbalova@seznam.cz

Vyleta Pavel - SDH Chmeliště; tel. 723 213 633; vyleta.p@seznam.cz

Poznámka: Prosím všechny výše uvedené členy RP, aby zkontrolovaly, zda jsou údaje správně uvedeny.

Zapsal: Vávra