Kronika 2008

Hasičský bál

V sobotu 23. února proběhl v sále KD Vlastějovice Hasičský bál. Tak jako v minulých letech byla hojná účast – kolem 170 – ti lidí, zejména mladých. Tradičně bohatá tombola a veselá zábava. Vstupné 90,- Kč.

Pálení čarodějnic

Celý duben byl na události chudý. Za zmínku snad stojí pouze akce Pálení čarodějnic, kterou 30. dubna pořádali mladí hasiči z Vlastějovic. Oproti loňskému roku, kdy bylo nebývalé sucho a hrozilo zahoření staré trávy až k lesu poblíž televizního převaděče na Fiolníku, se letos vzhledem k deštivému počasí předchozích dnů nemuseli hasiči ničeho obávat. Velmi dobře se všichni při točeném pivu bavili.

V sobotu dne 7. června 2008 proběhla v Hranicích soutěž Sboru dobrovolných hasičů v rychlosti zásahu. Soutěže se zúčastnilo celkem 8 družstev z našeho okrsku.

Tabulka výsledků dosažených v soutěži:

Start. Č.
Soutěžní družstvo